Matrace pro každého


Anti alergenní
anti bakteriální
hydro regulace
thermo regulace
plošné prošívání
tvarové prošívání
duté vlákno
extra textilie
ortopedické vlastnosti
oboustranná matrace
vysoký komfort
polohovací rošt
pur pěna
PURFLEX je kvalitní, komfortní pěnová matrace. Profilované jádro vytváří sedm anatomických zón, jež zajišťují ortopedické vlastnosti matrace. Je vyrobeno z vysoce reflexní PUR pěny.
Komfortní materiál, který se podařio vyvinout v posledních letech díky nejmodernějším technologiím, má vynikající vlastnosti. 3D deformační efekt dokáže zabezpečit správnou oporu těla v každé poloze, uvolňuje svalové napětí a napomáhá regeneraci zad, plotének a kloubů. Matrace je vhodná pro lamelové rošty včetně polohovatelných i na pevné podložky. Pěna je velice houževnatá, elastická a vyniká dlouhou životností.
Potah matrace je vyroben z pevné, prodyšné textilie s certifikací Ökotex. Ta je zárukou toho, že Vaše tělo nepřijde při spánku na něm do styku se žádnými chemickými a zdraví škodlivými látkami. Navíc je antibakteriální a antialergenní, čímž zajišťuje vynikající hygienu lůžka.
Potah matrace je opatřen plošným i tvarovým prošíváním a po obvodu pružným lemem tmavě šedé barvy.
Matrace je spíše tuhá (H4), nosnost do 120 kg. Výška matrace je 15 cm ( +/- 1 cm )

7 zón pro Vaše pohodlíProč je matrace PURFLEX tak oblíbená?

Ať chceme nebo ne, velkou část života prospíme. Kvalitu spánku výrazně ovlivňuje i matrace, na které se ke spánku ukládáme. Má přímý dopad na Vaši psychickou a fyzickou pohodu, energii a chuť do života. Kvalitní spánek ovlivní každý Váš den.
PURFLEX je aktuálně na evropském trhu jednou z nejpopulárnějších matrací. Je prověřená milióny spokojených zákazníků .
Kvalitní materiály, precizní zpracování, ortopedické vlastnosti, poctivá stavba a v neposlední řadě příznivá cena, to jsou důvody, pro které je tato matrace tak oblíbená.
Nyní máme jedinečnou možnost Vám matraci PURFLEX nabídnout i my.


Jádro matrace PURFLEX

1 Luxusní potah Premium Jacquard. Zabezpečuje ideální mikroklima. Zabraňuje přežívání různých roztočů a plísní a má přirozené antibakteriální účinky. Má vynikající termoregulační vlastnosti a poskytuje příjemný pocit v každém ročním období.
2 Klimatizační vrstva tvořená dutým polyesterovým vláknem. Zajištůje ideální hydro a termo regulační vlastnosti matrace.
3 Vrstva netkané textilie oddělující funkční povrchové vrstvy a jádro matrace. Současně působí jako ochrana jádra proti mechanickému poškození.
4 Jádro matrace vysoké 15 cm (+/- 1 cm), profilované do sedmi anatomických zón. Je tvořeno studenou Foam Tech pěnou o vysoké hustotě. Je velmi houževnaté a elastické.
5 Vrstva netkané textilie oddělující funkční povrchové vrstvy a jádro matrace. Současně působí jako ochrana jádra proti mechanickému poškození.
6 Klimatizační vrstva tvořená dutým polyesterovým vláknem. Zajištůje ideální hydro a termo regulační vlastnosti matrace.
7 Luxusní potah Premium Jacquard. Zabezpečuje ideální mikroklima. Zabraňuje přežívání různých roztočů a plísní a má přirozené antibakteriální účinky. Má vynikající termoregulační vlastnosti a poskytuje příjemný pocit v každém ročním období.
KOUPIT MATRACI